Gdzie znalezc kominek idealny

Gdzie znalezc kominek idealny

Avon Broszura jest przeglądany przez miliony kobiet na całym świecie. Dzięki rozbudowie Avon biznesu na całym świecie, to popularność tworzy unikalny problemu raz na trzy tygodnie – co do sposobu dysponowania katalogach. Chociaż nie jedyna firma w tej pozycji, Avon są świadomi kwestii środowiskowych i zrobić flagę się troską o ich powtórzeń. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak dostać darmowe paliwo ze starych katalogów, czytaj dalej!

Ponieważ jesteś odpowiedzialny za zapewnienie, że stare broszury są utylizowane w sposób przyjazny dla środowiska, oczywistym rozwiązaniem jest ich recykling. Jednak, chciałbym zaproponować praktyczny sposób nie tylko wyrzucać starych katalogów, ale również zapewnić darmowe paliwo dla siebie.

paliwo zimowe jest wymagane przez każdego w jakimś kształtem lub innymi, a jednym z najbardziej przydatnych sposobów jest włączenie stare katalogi, gazety i śmieci w brykiety papierowych. brykiet z papieru mogą być wykorzystywane jako paliwo do pieców opalanych drewnem, kominki, lub stałych przedziałach paliwowych, takich jak piece Rayburn Aga i esse. Dla mniej niż cena posiłku trzy Oczywiście, można kupić własne ekspres do cegły i albo dać trochę swojego czasu i zapytać nastolatka (idealne kieszonkowe pomysł!).

Co będzie potrzebne: prasę Brykiet, wiadro 5 galonów, łyżkę wybielacza, jakieś grube rękawice obowiązki i wodoodporny fartuch.

Aby otrzymać bezpłatne paliwo, wystarczy dodać 1 łyżkę wybielacza do wiadra 5 galonów wody i moczyć rozdrobnione lub skrawki papieru, na okres do 10 dni. (Dla znacznie szybszego procesu, mierzwa broszury w wodzie przez godzinę z kijem lub tłokiem toaletowego aż papier przetworzonego na pulpę.)

Gdy wszystkie katalogi są papierówki, otwórz brykieciarki i wypełnić z podziałem na papierze. Wycisnąć ramiona, aby usunąć całą wodę i tworzą cegły. Usuń z prasy i kontynuować aż cały papierówki masa broszura została wykorzystana. Znajdź gdzieś ciepłe i suche, aby umożliwić cegły wyschnąć. Po całkowitym wyschnięciu, znaleźć chłodnym miejscu z dala od wilgoci i sklepu.

Należy uważać, aby śledzić proces wygrzewania. Dłużej niż dziesięć dni, a istnieje ryzyko rozwoju bakterii. Cegły spali ładnie do dwóch godzin, a nie masz go – bezpłatne paliwo! Jeśli nie potrzebują paliwa stałego siebie, przekształcić go w drugim biznesowych opartych domu dla siebie (lub nawet nastolatek).

– autor artykułu