Kafelki, kostka, panele

Kafelki, kostka, panele

W czasie zimnych miesięcy, każdy z nas chce być rozgrzane. Możemy ogień z kominka lub możemy zawinąć się z kołdry. Kaczka w dół kołdra jest bardzo dobrym rozwiązaniem w podejmowaniu nam ciepło. Jest to bardzo wygodne i może sprawić nam ciepło w minutę.

Czyszczenie takie kołdra jest czasami trudne, ponieważ jest delikatna, nieporęczne i duże. Jednak nie może być prawidłowy tryb postępowania tak, że sprzątanie stanie się łatwiejsze.

1. Sprawdź, czy kołdra, jeśli jest w dobrym stanie. Patrz na to, że nie ma żadnych dziur lub zaczepów na nim. Jeśli znajdują się otwory i nadal masz zamiar go umyć, kacze pióra wyjdzie. Oczywiście będzie zniszczony od nadzienia nie są już obecne.

Pierwszy załatać dziur, dzięki czemu można zapobiec wychodzi z piór.

2. Za pomocą miękkiej szczotki i odplamiacz oczyścić miejsce z plamą. Wysuszyć na słońcu potem. Jeżeli kołdra posiada pokrywę, to jest to tylko sprzątanie, że trzeba będzie. Nie ma potrzeby, aby kontynuować proces od Ochraniacz jest jedyną rzeczą, która zostanie zmyta.

3. Maszyna do mycia dużych potrzebne do przemywania kołdrę. Ponieważ jest duże i grube, małe maszyny nie będzie w stanie go oczyścić.

Jeśli nie ma duża pralka w domu, oddaj je do sklepu z pralni. Mają tam duże pralki. Przemyć za pomocą łagodnego detergentu, tak, że nie ulegnie zniszczeniu.

4. Pozostawić do wyschnięcia. Można używać suszarki lub można powiesić go na zewnątrz do wyschnięcia. Jeśli używasz suszarki, należy ją co 20 minut. Będzie to puch go i kępy można rozbić. To zajmie kilka godzin przed kołdra wyschnie.

5. Przez dwa dni, wysuszyć je na słońcu. Nigdy nie zostawiaj go na zewnątrz na noc. Aby zapewnić całkowite wysuszenie zawsze odwrócić go od czasu do czasu, tak aby wszystkie pióra wyschnie.

Jeśli będzie następujące kroki, to nie zostanie utwardzony w czyszczeni oc ubezpieczenie samochoduu kaczki kołdry puchowe. Tak, to jest duże, nieporęczne, ciężkie i delikatne, ale można się do tego rozwiązania.

– autor artykułu